HAKKIMIZDA

'la Tanışın


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin gözetildiği, kendi içinde bütün, bölgesinde, ekonomik ve siyasi alanda etkin, dünyada saygın bir Türkiye hayaliyle yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 9 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul'da kurdukları bir "İşadamları Derneği"dir.

11.000'i aşan üyesi ile MÜSİAD;

  • 60.000'e yakın işletmeyi temsil eden ve yaklaşık 1.600.000 kişiye istihdam sağlayan,
  • Yurtiçinde 86 irtibat noktası bulunan, üyelerinin sorunlarını, görüş ve önerilerini kamu kurum ve kuruluşlarına yerinde ileten,
  • Yurtdışında 68 farklı ülkede toplamda 181 nokta ile hizmet veren,

İş dünyasına olduğu kadar toplumun diğer kesimleri için de örnek bir eğitim, rehberlik, danışmanlık merkezi haline gelen, uygulama ve çalışmalarını profesyonel düşünce zeminine oturtan, "kamu yararına dernek" statüsüne sahip güçlü bir "Sivil Toplum Kuruluşu"dur.

Şimdi eMusiad.com ticaret portalımızla tüm üyelerimizin birbirine kolayca ulaşmasını ve aralarındaki ticareti arttırması hedeflemekteyiz. Tüm sektörlerde faaliyet gösteren binlerce üyemizin sattığı milyonlarca ürüne ve hizmete ister mobil uygulama ile ister web ortamından kolayca ulaşmak bir tık uzanığınızda. Ulusal ve uluslararası ticaret hacmimizi arttırmaya vesile olacak bu portal sayesinde ürünlerinizin bilinilirliği artacak ve ulaşılabilirliği kolaylaşacak. Hedefimiz tüm üyelerimizin katılımı ile güçlü bir satın alma platformu oluşturmaktır.

eMusiad.com'un misyonu; ulusal ve uluslararası düzeyde bağımsız ve bağlantısız hareket eden bir işadamları derneğimizin, önceden belirlenen ilke ve değerleri paylaşan üye sayısını artırmak, üyeleri arasındaki dayanışmayı ticareti geliştirmek ve kendi içinde sağladığı bu birlik ve beraberlik ruhuyla ülkemizin maddi ve manevi yönden gelişmesine katkıda bulunmaktır.